Revit Mimari Türkçe Eğitim Filmleri

Revit eğitim filmlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Revit Mimari Türkçe Eğitim Filmleri

İleti HaTeM » 24 Ekm 2009 15:32

Revit Mimari Eğitim Filmleri
Aşagıdaki linkleri tıklayarak eğitim filmlerini indirebilirsiniz...

Mimari eğitim filmleri part01.rar
Mimari eğitim filmleri part02.rar
Allplan Eğitim Merkezi

Hatem Özdemir

Resim Resim Resim Resim
HaTeM
Site Yöneticisi

Re: Revit Mimari Türkçe Eğitim Filmleri

İleti cwferhat » 06 Arl 2009 12:41

Linkler güzel fakat rapidsare sitesi premium (=paralı) üye olmanızı istiyor. :(
cwferhat
Çırak

İleti HaTeM » 06 Arl 2009 16:44

free user seçeneğini tıklayarak indirebilirsiniz
Allplan Eğitim Merkezi

Hatem Özdemir

Resim Resim Resim Resim
HaTeM
Site Yöneticisi

İleti cwferhat » 18 Arl 2009 16:38

Evet indirdim. Benim gibi Limit sorunu olanlar için yazmıştım.
Ayrıca videolar hem kaliteli hem de oldukça ileri bir düzeye kadar Revit anlatıyor.
Meraklısına çok faydalı bir link.

Teşekkürler .
cwferhat
Çırak

İleti HaTeM » 18 Arl 2009 18:02

iyi çalışmalar kolay gelsin
Allplan Eğitim Merkezi

Hatem Özdemir

Resim Resim Resim Resim
HaTeM
Site Yöneticisi

İleti kalytyra » 09 Oca 2010 17:57

dili ne bunun ?
kalytyra
Çırak

İleti HaTeM » 10 Oca 2010 11:49

Eğitim Filmleri (revit mimari 2008) Türkçedir.

revit mimari 2010 kullanıyorsanız ingilizce eğitim filmlerine buradan ulaşabilirsiniz.
Allplan Eğitim Merkezi

Hatem Özdemir

Resim Resim Resim Resim
HaTeM
Site Yöneticisi

İleti archiatilla » 14 Şub 2010 01:03

Arkadaşlar bende bir yerlerden revit türkçe eğitim tutorialı bulmuştum bendeki olanda bir bayan anlatıyordu konuyu acaba bu da aynısı mı izleyen var mı?(şuan kota problemim var izleyemiyorum o yüzden soruyorum yanlış anlaşılmasın!)
archiatilla
Çırak

İleti HaTeM » 14 Şub 2010 13:28

Revit türkçe eğitim filmleri prota bilgisayarın revit 2008 için hazırladığı eğitim filmleri olması lazım...
Allplan Eğitim Merkezi

Hatem Özdemir

Resim Resim Resim Resim
HaTeM
Site Yöneticisi

İleti HaTeM » 20 May 2010 21:57

Revit 2008 Türkçe eğitim filmleri

[TABLE] [TR] [TD]01_revit_arayuz_tanitimi.rar.html[/TD] [/TR] [TR] [TD]02_cizim_ayarlari.rar.html[/TD] [/TR] [TR] [TD]03_ornek_projenin_tanitimi.rar.html[/TD] [/TR] [TR] [TD]04_katlarin_olusturulmasi.rar.html[/TD] [/TR] [TR] [TD]05_b_bir_dwg_dosyasinin_altlik_ol_kullanilmasi.rar.html[/TD] [/TR] [TR] [TD]05_a_bir_dwg_dosyasinin_altlik_ol_kullanilmasi.rar.html[/TD] [/TR] [TR] [TD]06_a_dis_duvarlar.rar.html[/TD] [/TR] [TR] [TD]06_b_dis_duvarlar.rar.html[/TD] [/TR] [TR] [TD]07_a_dosemeler.rar.html[/TD] [/TR] [TR] [TD]07_b_dosemeler.rar.html[/TD] [/TR] [TR] [TD]08_a_ic_duvarlar.rar.html[/TD] [/TR] [TR] [TD]08_b_ic_duvarlar.rar.html[/TD] [/TR] [TR] [TD]09_a_merdiven.rar.html[/TD] [/TR] [TR] [TD]09_b_merdiven.rar.html[/TD] [/TR] [TR] [TD]10_a_cam_yuzeyler.rar.html[/TD] [/TR] [TR] [TD]10_b_cam_yuzeyler.rar.html[/TD] [/TR] [TR] [TD]11_a_kapilar_pencereler.rar.html[/TD] [/TR] [TR] [TD]11_b_kapilar.rar.html[/TD] [/TR] [TR] [TD]12_a_korkuluk.rar.html[/TD] [/TR] [TR] [TD]12_b_korkuluk.rar.html[/TD] [/TR] [TR] [TD]13_a_cati.rar.html[/TD] [/TR] [TR] [TD]13_b_cati.rar.html[/TD] [/TR] [TR] [TD]14_a_cati_duvar_birlesimleri.rar.html[/TD] [/TR] [TR] [TD]14_b_cati_duvar.rar.html[/TD] [/TR] [TR] [TD]15_a_cati_isiklik.rar.html[/TD] [/TR] [TR] [TD]15_b_cati_isiklik.rar.html[/TD] [/TR] [TR] [TD]16_a_akslarin_yerlestirilmesi.rar.html[/TD] [/TR] [TR] [TD]16_b_akslarin_yerlestirilmesi.rar.html[/TD] [/TR] [TR] [TD]17_a_kolonlarin_yerlestirilmesi.rar.html[/TD] [/TR] [TR] [TD]17_b_kolonlarin_yerlestirilmesi.rar.html[/TD] [/TR] [TR] [TD]18_a_kirislerin_yerlestirilmesi.rar.html[/TD] [/TR] [TR] [TD]18_b_kirislerin_yerlestirilmesi.rar.html[/TD] [/TR] [TR] [TD]19_a_malzeme_bilgisi_tanimlanmasi_atanmasi.rar.html[/TD] [/TR] [TR] [TD]19_b_malzeme_bilgisi_tanimlanmasi_atanmasi.rar.html[/TD] [/TR] [TR] [TD]20_a_malzemelerin_duzenlenmesi.rar.html[/TD] [/TR] [TR] [TD]20_b_malzemelerin_duzenlenmesi_edit.rar.html[/TD] [/TR] [TR] [TD]21_a_mahal_etiketlerinin_kullanilmasi.rar.html[/TD] [/TR] [TR] [TD]21_b_mahal_etiketlerinin_kullanilmasi.rar.html[/TD] [/TR] [TR] [TD]22_a_mekanlarin_renklendirilmesi.rar.html[/TD] [/TR] [TR] [TD]22_b_mekanlarin_renklendirilmesi.rar.html[/TD] [/TR] [TR] [TD]23_a_mahal_metrajinin_duzenlenmesi.rar.html[/TD] [/TR] [TR] [TD]23_b_mahal_metrajinin_duzenlenmesi.rar.html[/TD] [/TR] [TR] [TD]24_DWGformatinda_altlik_cizim_kullanimi.rar.html[/TD] [/TR] [TR] [TD]25_istinat_duvari_tanimi.rar.html[/TD] [/TR] [TR] [TD]26_dis_mekan_dosemelerinin_tanimi.rar.html[/TD] [/TR] [TR] [TD]27_a_AutodeskRevit_komutlari_ile_arazi_modellenmesi.rar.html[/TD] [/TR] [TR] [TD]27_b_AutodeskCivil3D_arazi_modelinin_kullanilmasi.rar.html[/TD] [/TR] [TR] [TD]28_arazide_bina_alaninin_tesviyesi.rar.html[/TD] [/TR] [TR] [TD]29_yollar_ve_cevre_duzenlemeleri.rar.html[/TD] [/TR] [TR] [TD]30_agac_ve_bitki_yerlesimleri.rar.html[/TD] [/TR] [TR] [TD]31_kamera_ayarlari.rar.html[/TD] [/TR] [TR] [TD]32_cizime_insan_eklenmesi.rar.html[/TD] [/TR] [TR] [TD]33_rendering_ayarlari_gorsellestirme.rar.html[/TD] [/TR] [TR] [TD]34_resimin_cizim_icerisine_kaydedeilmesi.rar.html[/TD] [/TR] [TR] [TD]35_cizim_paftalarinin_olusturulmasi.rar.html[/TD] [/TR] [TR] [TD]36_cizimlerin_paftaya_yerlestirilmesi.rar.html[/TD] [/TR][/TABLE]
Allplan Eğitim Merkezi

Hatem Özdemir

Resim Resim Resim Resim
HaTeM
Site Yöneticisi

Sonraki

Revit Eğitim Filmleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir