Banner
Vectorworks 2011 PDF Print E-mail

Genel Bakış !

Nemetschek vectorworks bir Nemetschek North America Ürünüdür.Vectorworks dünyanın en gelişmiş CAD sistemini sunmaktadır. Farklı kullanıcılar için oluşturulmuş ilave fonksiyonları ile, pek çok tasarımcıya büyük kolaylıklar sağlayan sistemler geliştirmiştir. Mimari çalışmalar, endüstriyel ürünler tasarıımı, mobilya tasarımı, iç mimari uygulamaları, makine mühendisliği uygulamaları ve pek çok alanda oldukça yoğun kullanılan Vectorworks uygulamaları, dünya çapında çok öenmli bir pazar payına sahiptir. Bunu ise fonksiyonel ve rahat kullanılabilir bir yapıya borçludur.

Vectorworks tasarımcıların ihtiyaç duyduğu tüm fonksiyonalara sahiptir. Hatta daha fazlasına...

Vectorworks uygulamaları :

 • Vectorworks Fundamentals : Her türlü teknik tasarım için tüm temel fonksiyonları içerir
 • Vectorworks Architect : Mimarların tüm ihtiyaçlarına cevap verirken büyük kolaylıklar sağlar
 • Vectorwoks Designer : Tasarımcıların rüyalarındaki tasarımları en kolay şekilde sunmalarını sağlar
 • Vectorworks Spotlight : Işıklandırma ve podyum düzenleme için mükemmel bir araç
 • Vectorworks Landmark : Çevre tasarımcıları gerçekte ne yapacaklarını görmek için bütün fonksiyonlarını kullanıyorlar
 • Vectorworks Machine Design: Makine mühendisleri bu yazılımla çalışırken büyük zevk alacaklar
 • Vectorworks Renderworks : Tasarımlarınızı inanılmaz görsellikte sunun

 

Fundamentals

Fundamentals neler sunuyor ?

Vectorworks çok geniş kapsamlı ve özel yapılandırılmış bir tasarım yazılımıdır. Mükemmel 2B ve 3B özellikleriyle, ve oldukça esnek tasarım uygulama yapısıyla, Vectorworks CAD uygulaması size sezgisel, karmaşık çizimlerinizi oldukça kolay yapabileceğiniz mükemmel bir platform sunar.

Değişiklik Yapmak Son Derece Kolay

Değişim iyidir. Vectorworks Fundamentals 2010 ile, değişimi kolaylaştırdık. 2B yetenekleri ve kolaylaştırılmış 3B fonksiyonlarını tasarımlarınızı kolaylaştırmak için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yeni bir teknoloji geliştirerek sizlere sunduk : Parasolid® . ve Ölçüsel Dimensional Sınırlama Yöneticisi (DCM) Bu yeni teknolojiler sayesinde karmaşık modeller ve yüksek seviyede model otomasyonu artık sizin için son derece kolay. bundan böyle kendi konseptinizi yaratıp, sunumunu hazırlayıp, istediğinizi tasarlayıp, işinizi daha az tıklama ile anlaşılır hale getirebilirsiniz. Ve tüm bunları sahibi olduğunuz yada çalışıtığınız firmanızı zorlamadan gerçekleştirin. Bizler değişimi kolaylaştırıyoruz, tabii ki işiniz de kolaylaşıyor.

Vectorworks Fundamentals ile düşüncelerinizi gerçeğe aktarın. Tasarımınız için gerekli ilhamı alır almaz. Öyle esnek bir yapısı var ki, tasarımınızı nasıl isterseniz öyle hazırlarsınız. Bir uygulama yazılımı ile, tasarlayacak, modelleyecek ve sunumunu yapabileceğiniz kadar çok yönlü bir uygulamadan bahsediyoruz. Sezgilere sahip bir yazılım, bu sayece istediğiniz gibi çalışabilirsiniz. Müşteri - Odaklı, ve dünya çapında başarıları kanıtlanmış akıllı bir yatırım.

ESNEK: Tasarımınızı istediğiniz şekilde yapmanın tadını çıkarın

Vectorworks Fundamentals iletasarımlarınızı oluşturmak için önceden tanımlanmış bir yol izlemenize gerek yoktur. Dolayısıyla kendi tasarım yolunuzu kendiniz oluşturarak son derece kolay bir biçimde çalışabilirsiniz. Pek çok farklı yöntemi ve tasarım yaklaşımını kendiniz belirleyebilirsiniz. Ayrıca pek çok iş arkadaşınız ile sistem üzeründe iş birliği geliştirebilir, çalışmalarınızı birleştirebilir ve başka yazılımlarla iş birliği gerçekleştirebilirsiniz.

ÇOK YÖNLÜ: Bir Uygulamada tasarlayın, Modelleyin ve Sunum Yapın

İşlevler arasında rahatça gezinin. Tasarım konseptlerinden, konstrüksiyon dökümantasyonuna ve her tasarım fazı, Vectorworks Fundamentals'in sahip olduğu ilişiksel 2B ve 3B Modelleme fonksiyonları içindedir.Bu teknolojiye sahip olmak sizi heyecanlandıracak. Tek bir platformda Tasarlayın, Modelleyin ve Mükemmel bir sunum yapın. Vectorworks Fundamentals ile tüm bunları gerçekleştirebilirsiniz.

Sezgisellik: Düşünce tarzınızda çalışın

En iyi nasıl yapıyorsanız öyel çalışın - Tasarlayın. Vectorworks Fundamentals ile hızlı tasarım yapmak için hakim olmanız size vakit kaybettirmez. Çünkü son derece kolaydır : kullanıcı arayüzü özelleştirileblir ve "Gördüğünüz ne ise elde edeceğiniz de O!" anlayışı ile hazırlanmış ekran özellikler yazılımımızı diğer yazılımlardan ayıran en temel farklılığıdır. Vectorworks Fundamentals uygulamasına hangi uygulamadan geçiyorsanız geçin, fark etmez. Bu kolaylığa hayran kalacaksınız. Ve inanın bize zaten kullanmayı biliyorsunuz! Vectorworks SmartCursor™ teknolojisi manuel tasarım araçlarını değiştiriyor. ÖZellikle deneyimli CAD kullanıcıları mükemmel şekilde kullanıma hazırlar.

AKILLI: Kendinize iyi bir yatırım yapın

Son derece verimli, Müşteri Menuniyeti Odaklı, Tüm Dünyada Kendini Ödüllü Tasarımcılarıyla Kanıtlamış : Kendinize iyi bir yatırım yapın!

 

Architect

Vectorworks Architect çok geniş kapsamlı ve özel yapılandırılmış bir mimari tasarım yazılımıdır. Mükemmel 2B ve 3B özellikleriyle, ve oldukça esnek tasarım uygulama yapısıyla, Vectorworks CAD uygulaması size sezgisel, karmaşık çizimlerinizi oldukça kolay yapabileceğiniz mükemmel bir platform sunar.

Architect Özellikleri

Dinamik 2B ve 3B tasarımlar oluşturun, Porjeleriniz üzerinde uçarak süzülün, mükemmel özelliklere sahip ek bir kütüphaneyi kullanarak tasarımlarınıza gerçeklik katın ve daha pek çok özellik. Vectorworks Architect sizin de kendi müşterilerinize sunduğu rahatlığı, işlevselliği ve tasarım özelliklerini sizlere geniş bir mimari yapıda sunuyor. Detaylı bilgi için bize ulaşın.

Değişiklik Yapmak Son Derece Kolay

Değişim iyidir. Vectorworks Architect 2010 ile, değişimi kolaylaştırdık. 2B yetenekleri ve kolaylaştırılmış 3B fonksiyonlarını tasarımlarınızı kolaylaştırmak için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yeni bir teknoloji geliştirerek sizlere sunduk : Parasolid® . ve Ölçüsel Dimensional Sınırlama Yöneticisi (DCM) Bu yeni teknolojiler sayesinde karmaşık modeller ve yüksek seviyede model otomasyonu artık sizin için son derece kolay. bundan böyle kendi konseptinizi yaratıp, sunumunu hazırlayıp, istediğinizi tasarlayıp, işinizi daha az tıklama ile anlaşılır hale getirebilirsiniz. Ve tüm bunları sahibi olduğunuz yada çalışıtığınız firmanızı zorlamadan gerçekleştirin. Bizler değişimi kolaylaştırıyoruz, tabii ki işiniz de kolaylaşıyor.

Vectorworks Architect ile düşüncelerinizi gerçeğe aktarın. Tasarımınız için gerekli ilhamı alır almaz. Öyle esnek bir yapısı var ki, tasarımınızı nasıl isterseniz öyle hazırlarsınız. Bir uygulama yazılımı ile, tasarlayacak, modelleyecek ve sunumunu yapabileceğiniz kadar çok yönlü bir uygulamadan bahsediyoruz. Sezgilere sahip bir yazılım, bu sayece istediğiniz gibi çalışabilirsiniz. Müşteri - Odaklı, ve dünya çapında başarıları kanıtlanmış akıllı bir yatırım.

ESNEK: Tasarımınızı istediğiniz şekilde yapmanın tadını çıkarın

Vectorworks Architect iletasarımlarınızı oluşturmak için önceden tanımlanmış bir yol izlemenize gerek yoktur. Dolayısıyla kendi tasarım yolunuzu kendiniz oluşturarak son derece kolay bir biçimde çalışabilirsiniz. Pek çok farklı yöntemi ve tasarım yaklaşımını kendiniz belirleyebilirsiniz. Ayrıca pek çok iş arkadaşınız ile sistem üzeründe iş birliği geliştirebilir, çalışmalarınızı birleştirebilir ve başka yazılımlarla iş birliği gerçekleştirebilirsiniz.

ÇOK YÖNLÜ: Bir Uygulamada tasarlayın, Modelleyin ve Sunum Yapın

İşlevler arasında rahatça gezinin. Tasarım konseptlerinden, konstrüksiyon dökümantasyonuna ve her tasarım fazı, Vectorworks Architect'in sahip olduğu ilişiksel 2B ve 3B Modelleme fonksiyonları içindedir.Bu teknolojiye sahip olmak sizi heyecanlandıracak. Tek bir platformda Tasarlayın, Modelleyin ve Mükemmel bir sunum yapın. Vectorworks Architect ile tüm bunları gerçekleştirebilirsiniz.

Sezgisellik: Düşünce tarzınızda çalışın

En iyi nasıl yapıyorsanız öyel çalışın - Tasarlayın. Vectorworks Fundamentals ile hızlı tasarım yapmak için hakim olmanız size vakit kaybettirmez. Çünkü son derece kolaydır : kullanıcı arayüzü özelleştirileblir ve "Gördüğünüz ne ise elde edeceğiniz de O!" anlayışı ile hazırlanmış ekran özellikler yazılımımızı diğer yazılımlardan ayıran en temel farklılığıdır. Vectorworks Fundamentals uygulamasına hangi uygulamadan geçiyorsanız geçin, fark etmez. Bu kolaylığa hayran kalacaksınız. Ve inanın bize zaten kullanmayı biliyorsunuz! Vectorworks SmartCursor™ teknolojisi manuel tasarım araçlarını değiştiriyor. Özellikle deneyimli CAD kullanıcıları mükemmel şekilde kullanıma hazırlar.

AKILLI: Kendinize iyi bir yatırım yapın

Son derece verimli, Müşteri Menuniyeti Odaklı, Tüm Dünyada Kendini Ödüllü Tasarımcılarıyla Kanıtlamış : Kendinize iyi bir yatırım yapın!

 

Designer

Vectorworks Architect çok geniş kapsamlı ve özel yapılandırılmış bir mimari tasarım yazılımıdır. Mükemmel 2B ve 3B özellikleriyle, ve oldukça esnek tasarım uygulama yapısıyla, Vectorworks CAD uygulaması size sezgisel, karmaşık çizimlerinizi oldukça kolay yapabileceğiniz mükemmel bir platform sunar.

Değişiklik Yapmak Son Derece Kolay

Değişim iyidir. Vectorworks Designer 2010 ile, değişimi kolaylaştırdık. 2B yetenekleri ve kolaylaştırılmış 3B fonksiyonlarını tasarımlarınızı kolaylaştırmak için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yeni bir teknoloji geliştirerek sizlere sunduk : Parasolid® . ve Ölçüsel Dimensional Sınırlama Yöneticisi (DCM) Bu yeni teknolojiler sayesinde karmaşık modeller ve yüksek seviyede model otomasyonu artık sizin için son derece kolay. bundan böyle kendi konseptinizi yaratıp, sunumunu hazırlayıp, istediğinizi tasarlayıp, işinizi daha az tıklama ile anlaşılır hale getirebilirsiniz. Ve tüm bunları sahibi olduğunuz yada çalışıtığınız firmanızı zorlamadan gerçekleştirin. Bizler değişimi kolaylaştırıyoruz, tabii ki işiniz de kolaylaşıyor.

Vectorworks Designer ile düşüncelerinizi gerçeğe aktarın. Tasarımınız için gerekli ilhamı alır almaz. Öyle esnek bir yapısı var ki, tasarımınızı nasıl isterseniz öyle hazırlarsınız. Bir uygulama yazılımı ile, tasarlayacak, modelleyecek ve sunumunu yapabileceğiniz kadar çok yönlü bir uygulamadan bahsediyoruz. Sezgilere sahip bir yazılım, bu sayece istediğiniz gibi çalışabilirsiniz. Müşteri - Odaklı, ve dünya çapında başarıları kanıtlanmış akıllı bir yatırım.

ESNEK: Tasarımınızı istediğiniz şekilde yapmanın tadını çıkarın

Vectorworks Designer iletasarımlarınızı oluşturmak için önceden tanımlanmış bir yol izlemenize gerek yoktur. Dolayısıyla kendi tasarım yolunuzu kendiniz oluşturarak son derece kolay bir biçimde çalışabilirsiniz. Pek çok farklı yöntemi ve tasarım yaklaşımını kendiniz belirleyebilirsiniz. Ayrıca pek çok iş arkadaşınız ile sistem üzeründe iş birliği geliştirebilir, çalışmalarınızı birleştirebilir ve başka yazılımlarla iş birliği gerçekleştirebilirsiniz.

ÇOK YÖNLÜ: Bir Uygulamada tasarlayın, Modelleyin ve Sunum Yapın

İşlevler arasında rahatça gezinin. Tasarım konseptlerinden, konstrüksiyon dökümantasyonuna ve her tasarım fazı, Vectorworks Fundamentals'in sahip olduğu ilişiksel 2B ve 3B Modelleme fonksiyonları içindedir.Bu teknolojiye sahip olmak sizi heyecanlandıracak. Tek bir platformda Tasarlayın, Modelleyin ve Mükemmel bir sunum yapın. Vectorworks Designer ile tüm bunları gerçekleştirebilirsiniz.

Sezgisellik: Düşünce tarzınızda çalışın

En iyi nasıl yapıyorsanız öyel çalışın - Tasarlayın. Vectorworks Designer ile hızlı tasarım yapmak için hakim olmanız size vakit kaybettirmez. Çünkü son derece kolaydır : kullanıcı arayüzü özelleştirileblir ve "Gördüğünüz ne ise elde edeceğiniz de O!" anlayışı ile hazırlanmış ekran özellikler yazılımımızı diğer yazılımlardan ayıran en temel farklılığıdır. Vectorworks Designer uygulamasına hangi uygulamadan geçiyorsanız geçin, fark etmez. Bu kolaylığa hayran kalacaksınız. Ve inanın bize zaten kullanmayı biliyorsunuz! Vectorworks SmartCursor™ teknolojisi manuel tasarım araçlarını değiştiriyor. ÖZellikle deneyimli CAD kullanıcıları mükemmel şekilde kullanıma hazırlar.

AKILLI: Kendinize iyi bir yatırım yapın

Son derece verimli, Müşteri Menuniyeti Odaklı, Tüm Dünyada Kendini Ödüllü Tasarımcılarıyla Kanıtlamış : Kendinize iyi bir yatırım yapın!

 

Spotlight

Değişiklik Yapmak Son Derece Kolay

Değişim iyidir. Vectorworks Spotlight 2010 ile, değişimi kolaylaştırdık. 2B yetenekleri ve kolaylaştırılmış 3B fonksiyonlarını tasarımlarınızı kolaylaştırmak için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yeni bir teknoloji geliştirerek sizlere sunduk : Parasolid® . ve Ölçüsel Dimensional Sınırlama Yöneticisi (DCM) Bu yeni teknolojiler sayesinde karmaşık modeller ve yüksek seviyede model otomasyonu artık sizin için son derece kolay. bundan böyle kendi konseptinizi yaratıp, sunumunu hazırlayıp, istediğinizi tasarlayıp, işinizi daha az tıklama ile anlaşılır hale getirebilirsiniz. Ve tüm bunları sahibi olduğunuz yada çalışıtığınız firmanızı zorlamadan gerçekleştirin. Bizler değişimi kolaylaştırıyoruz, tabii ki işiniz de kolaylaşıyor.

Vectorworks Spotlight ile düşüncelerinizi gerçeğe aktarın. Tasarımınız için gerekli ilhamı alır almaz. Öyle esnek bir yapısı var ki, tasarımınızı nasıl isterseniz öyle hazırlarsınız. Bir uygulama yazılımı ile, tasarlayacak, modelleyecek ve sunumunu yapabileceğiniz kadar çok yönlü bir uygulamadan bahsediyoruz. Sezgilere sahip bir yazılım, bu sayece istediğiniz gibi çalışabilirsiniz. Müşteri - Odaklı, ve dünya çapında başarıları kanıtlanmış akıllı bir yatırım.

ESNEK: Tasarımınızı istediğiniz şekilde yapmanın tadını çıkarın

Vectorworks Spotlight iletasarımlarınızı oluşturmak için önceden tanımlanmış bir yol izlemenize gerek yoktur. Dolayısıyla kendi tasarım yolunuzu kendiniz oluşturarak son derece kolay bir biçimde çalışabilirsiniz. Pek çok farklı yöntemi ve tasarım yaklaşımını kendiniz belirleyebilirsiniz. Ayrıca pek çok iş arkadaşınız ile sistem üzeründe iş birliği geliştirebilir, çalışmalarınızı birleştirebilir ve başka yazılımlarla iş birliği gerçekleştirebilirsiniz.

ÇOK YÖNLÜ: Bir Uygulamada tasarlayın, Modelleyin ve Sunum Yapın

İşlevler arasında rahatça gezinin. Tasarım konseptlerinden, konstrüksiyon dökümantasyonuna ve her tasarım fazı, Vectorworks Spotlight'ın sahip olduğu ilişiksel 2B ve 3B Modelleme fonksiyonları içindedir.Bu teknolojiye sahip olmak sizi heyecanlandıracak. Tek bir platformda Tasarlayın, Modelleyin ve Mükemmel bir sunum yapın. Vectorworks Spotlight ile tüm bunları gerçekleştirebilirsiniz.

Sezgisellik: Düşünce tarzınızda çalışın

En iyi nasıl yapıyorsanız öyel çalışın - Tasarlayın. Vectorworks Spotlight ile hızlı tasarım yapmak için hakim olmanız size vakit kaybettirmez. Çünkü son derece kolaydır : kullanıcı arayüzü özelleştirileblir ve "Gördüğünüz ne ise elde edeceğiniz de O!" anlayışı ile hazırlanmış ekran özellikler yazılımımızı diğer yazılımlardan ayıran en temel farklılığıdır. Vectorworks Spotlight uygulamasına hangi uygulamadan geçiyorsanız geçin, fark etmez. Bu kolaylığa hayran kalacaksınız. Ve inanın bize zaten kullanmayı biliyorsunuz! Vectorworks SmartCursor™ teknolojisi manuel tasarım araçlarını değiştiriyor. Özellikle deneyimli CAD kullanıcıları mükemmel şekilde kullanıma hazırlar.

AKILLI: Kendinize iyi bir yatırım yapın

Son derece verimli, Müşteri Menuniyeti Odaklı, Tüm Dünyada Kendini Ödüllü Tasarımcılarıyla Kanıtlamış : Kendinize iyi bir yatırım yapın!

 

Machine Design

Değişiklik Yapmak Son Derece Kolay

Değişim iyidir. Vectorworks Machine Design 2010 ile, değişimi kolaylaştırdık. 2B yetenekleri ve kolaylaştırılmış 3B fonksiyonlarını tasarımlarınızı kolaylaştırmak için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yeni bir teknoloji geliştirerek sizlere sunduk : Parasolid® . ve Ölçüsel Dimensional Sınırlama Yöneticisi (DCM) Bu yeni teknolojiler sayesinde karmaşık modeller ve yüksek seviyede model otomasyonu artık sizin için son derece kolay. bundan böyle kendi konseptinizi yaratıp, sunumunu hazırlayıp, istediğinizi tasarlayıp, işinizi daha az tıklama ile anlaşılır hale getirebilirsiniz. Ve tüm bunları sahibi olduğunuz yada çalışıtığınız firmanızı zorlamadan gerçekleştirin. Bizler değişimi kolaylaştırıyoruz, tabii ki işiniz de kolaylaşıyor.

Vectorworks Machine Design ile düşüncelerinizi gerçeğe aktarın. Tasarımınız için gerekli ilhamı alır almaz. Öyle esnek bir yapısı var ki, tasarımınızı nasıl isterseniz öyle hazırlarsınız. Bir uygulama yazılımı ile, tasarlayacak, modelleyecek ve sunumunu yapabileceğiniz kadar çok yönlü bir uygulamadan bahsediyoruz. Sezgilere sahip bir yazılım, bu sayece istediğiniz gibi çalışabilirsiniz. Müşteri - Odaklı, ve dünya çapında başarıları kanıtlanmış akıllı bir yatırım.

ESNEK: Tasarımınızı istediğiniz şekilde yapmanın tadını çıkarın

Vectorworks Machine Design ile tasarımlarınızı oluşturmak için önceden tanımlanmış bir yol izlemenize gerek yoktur. Dolayısıyla kendi tasarım yolunuzu kendiniz oluşturarak son derece kolay bir biçimde çalışabilirsiniz. Pek çok farklı yöntemi ve tasarım yaklaşımını kendiniz belirleyebilirsiniz. Ayrıca pek çok iş arkadaşınız ile sistem üzeründe iş birliği geliştirebilir, çalışmalarınızı birleştirebilir ve başka yazılımlarla iş birliği gerçekleştirebilirsiniz.

ÇOK YÖNLÜ: Bir Uygulamada tasarlayın, Modelleyin ve Sunum Yapın

İşlevler arasında rahatça gezinin. Tasarım konseptlerinden, konstrüksiyon dökümantasyonuna ve her tasarım fazı, Vectorworks Machine Design'ın sahip olduğu ilişiksel 2B ve 3B Modelleme fonksiyonları içindedir.Bu teknolojiye sahip olmak sizi heyecanlandıracak. Tek bir platformda Tasarlayın, Modelleyin ve Mükemmel bir sunum yapın. Vectorworks Machine Design ile tüm bunları gerçekleştirebilirsiniz.

Sezgisellik: Düşünce tarzınızda çalışın

En iyi nasıl yapıyorsanız öyel çalışın - Tasarlayın. Vectorworks Machine Design ile hızlı tasarım yapmak için hakim olmanız size vakit kaybettirmez. Çünkü son derece kolaydır : kullanıcı arayüzü özelleştirileblir ve "Gördüğünüz ne ise elde edeceğiniz de O!" anlayışı ile hazırlanmış ekran özellikler yazılımımızı diğer yazılımlardan ayıran en temel farklılığıdır. Vectorworks Machine Design uygulamasına hangi uygulamadan geçiyorsanız geçin, fark etmez. Bu kolaylığa hayran kalacaksınız. Ve inanın bize zaten kullanmayı biliyorsunuz! Vectorworks SmartCursor™ teknolojisi manuel tasarım araçlarını değiştiriyor. Özellikle deneyimli CAD kullanıcıları mükemmel şekilde kullanıma hazırlar.

AKILLI: Kendinize iyi bir yatırım yapın

Son derece verimli, Müşteri Menuniyeti Odaklı, Tüm Dünyada Kendini Ödüllü Tasarımcılarıyla Kanıtlamış : Kendinize iyi bir yatırım yapın!

 

RenderWorks

Son derece etkileyici sunumlar için RenderWorks

Vectorworks ile entegre çalışan Renderworks sizlere sofistike fotorealistik görüntüler ve El Sanatı ile oluşturulmuş render etkileri sunar. Fikirlerinizi satabilmeniz için sizlere olağan üstü bir render aracı sunuyoruz. Fikirlerinizi nasıl sunmak istiyorsanız o şekilde hazırlayın. Objektif, realistik, ya da artistik. Son derece kolay.

Gerçekçi renderlar oluşturun !

 • İnteraktif OpenGL Render sistemimiz, teksturler, gölgeler, arkaplanlar gibi pek çok olanağın kullanımına açıktır. Aynı zamanda tam zamanlı süzülmeler, ve yürüyüşler de hazırlayabilirsiniz.
 • Fotogerçekçi görüntüleriniz için RAdiosity yada Ray Traced Rendering seçeneklerinden birini seçin. İki seçenekler karşınızagölge seçeneklerinde dek farklı seçenekler de açacaktır. Yinde gölge de kendi içinde size seçenekler sunacaktır.
 • Fotoraf kullanımı ile modellerinizi gerçek dünyada sunun ya da varsayılan renk uygulamalarına karar verin,( gök yüzü/bulut ) yada HDRI arka planlar kullanın. Drama yaratmak için, kar gibi atmosferik etkiler ekleyin.
 • Hacimsel ışıklandırma etkilerini kullanın ( ışık sütunları v.b.) Opsiyonlar atmosferik efektlerin istediğiniz etkiyi yaratmasını sağlayacaktır.

Artistik Render Sunumları Hazırlayın !

 • Son derece geniş bir kütüphaneye sahip olacaksınız. Tek yapmanız gereken içine girip, istediğinizi seçmek. Ya da kendi tekstürlerinizi TIF, JPG, GIF, ve BMP formatlı dosylarla oluşturun. Tasarımlarınıza gerçekçilik, parlaklık, transparanlık gibi etkiler ekleyin.
 • Tekstürünüze herhangi bir renk bağlayın. Ya da hangi Vectorworks Ürününü kullanıyorsanız, isterseniz Vectorworks Pantone®, Benjamin Moore®, Sherwin-Williams®, Resene®, or Rosco® renk paletlerini kütüphanenize ekleyin.
 • Herhangi bir fotorafı 3Boyutlu bir özelliğe kavuşturabilirsiniz. Ya da Renderworks kütüphanesinden yararlanabilirsiniz.
 • Herhangi bir tekstürü çiziminize tam zamanlı olarak uygulamanız mümkün. Sistem interaktif olarak tekstürü pozisyonlar, ölçeklendirir ve tekstürü yönlendirebilir.

Sun Studies and VR

 • Güneş ışığı animasyonları oluşturabilirsiniz. Işığın geliş yönünü belirleyin, yükseklik verin, tarih ve zaman belirleyin. Hepsi bu.
 • Renderworks, Macintosh® ve Windows® üzerinde çalışan QuickTime® VR uygulamalarını destekler.

Işık ve Kameralar

 • Vectorworks uygulamaları içinde sunulan ışık, spot ve benzeri fonksiyonlara ilave olarak, Renderworks çizgisel ve alan ışıkları eklemektedir. Alan ve çizgisel ışıklar render edilen görüntülerinizin gerçekçiliğini mükemmel şekilde artırmaktadır. Ayrıca objelerinizi ışık kaynağına çevirmenize olanak sağlar. Bu özellikler, yumuşak ışıklandırma ve neon, florosan tarzı tüp şeklinde ışıklandırmalar ve pencere gibi doğal aydınlatma seçeneklerinizi geliştirmektedir.
 • Fiziksel aydınlatma özellikleri, bir gerçek fotometrik ışık objeleri oluşturmanıza olanak sağlar. Işıklandırma imlatçılarının sunduğu elektronik ortam dosyalarını import etme özelliği ise size çok daha geniş seçenekler sunar.
 • HDRI arka planları ekleyerek çabucak özel ışık efektleri elde edersiniz.
 • Kameralar 3Boyutlu nesnelerinizi özelleştirmenize olanak sağlamaktadır. Perpektif görüntü kontrolleri kameranın yüksekliğini belirlemenize olanak sağlar. Pan özelliği ile kameraların yerini değiştirebilir ve görüntünüzü daha etkin hale getirebilirsiniz. Ayrıca görüntüyü kırpabilirsiniz.
 • Bir görselleştirme paleti sizlere, özel bir arayüz ile ışıkları ve kameraları yönetmenizi sağlar.

Added Import Export Options

 • Export EPix/Paranesi
 • Export QuickTime® Panorama ve Object VR filmleri.
 • HDRI arka planları ekleyerek çabucak özel ışık efektleri elde edersiniz.
 • Export High Dynamic Range Image (HDRI).