Banner
mimCAD
Revit Architecture 2009 PDF Print E-mail
Yeni mental ray kaplama sisteminin gücü ile fotoğraf kalitesinde görseller üretebileceğiniz, yeni nesil mimari tasarım ve projelendirme yazılımı!

Özgürce hayal edin, hayal ettiklerinizi tasarımlarınıza düşlediğiniz şekliyle yansıtın. Yapı tasarımı ve projelendirmede teknolojinin günümüzde geldiği en son noktada, Revit Architecture 2009 ile nasıl düşünüyorsanız öyle çalışın.
Arazi ve kütle çalışmasından detaylı uygulama çizimlerine ve metraja kadar, tüm aşamalarda üretkenliği, koordinasyonu ve kaliteyi artıran araçlar içeren Revit Architecture, veritabanı bazlı ve parametrik çalışan bir yazılımdır.
Revit Architecture'de, her pafta, her 2 veya 3 boyutlu görünüş, her metraj listesi, aynı bina veritabanının farklı yansımalarıdır. Kullanıcı alışık olduğu görünüşlerde çalışırken, Revit Architecture, bina için gerekli olan tüm veriyi toplar, Yapı Bilgi Sistemi içerisinde saklar ve projenin diğer tüm gösterimlerine yansıtır.

Revit Architecture'un parametrik yapısı, herhangi bir anda yapılan her değişikliği (görünüşte, kesitte, metraj listesinde, paftada, kısacası nerede yapılırsa yapılsın), tüm dokümanlara otomatik olarak iletir.
Tasarım, tüm çizimler, paftalar, metraj listeleri, ve tabii ki 3 boyutlu modelle beraber sunumlar da güncel, eksiksiz ve hatasız bir şekilde her an hazır olur.