Banner
Cinema 4d
Cinema 4D PDF Print E-mail

MAXON CINEMA 4D
Kullanımı Kolay, Profesyonel 3B Animasyon Yazılımı

Bir sonraki jenerasyon, yirmi yıllık mükemmeliyetin temsili.

CINEMA 4D’nin onbirinci jenerasyonu profesyonel 3B yazılım gelişiminde bir mihenk taşı ve MAXON’un programcı ekibinin yirmi yıllık mükemmelliyitçiliğinin bir göstergesidir. Profesyonel 3B animasyon komutları hiç bu kadar kolay kullanılır olmamıştı.

Kullanımı En Kolay 3B Yazılım

CINEMA 4D'nin yenilikçi arayüzü ve mantıksal iş akışı 3B dünyası ile yeni tanışanlar için hızla gelişme sağlamalarına olanak tanımaktadir. Sonuçlar o kadar düzgün ve etkileşimlidir ki, yaratıcılığınızın serbest kalmasına yardımcı olur.

Son Teknoloji

CINEMA 4D'nin son teknoloji mimarisi yeni teknoloji ve gelişmelerden ilk faydalananın sizler olmanızı sağlar – Windows ve Mac OS’da 64-bit desteği ve çokluişlemci desteği sadece ilk akla gelenlerdir. MAXON, Intel ve Apple da dahil olacak şekilde pek çok önde gelen BT şirketinin geliştirme ortağıdır. Bu nedenle MAXON yazılımımızı gelecek olan teknolojilere hazır olacak şekilde şimdiden şekillendirebilir. Müşterilerimiz en son teknolojiye ve yatırımlarının maksimum garanti altında olmasına güvenebilirler.

Modülarite, tüm endüstrilerde kullanım sağlar.

Çekirdek uygulama, yüksek kaliteli 3B görüntüler ve animasyonlar oluşturmak için ihtiyaç duyacağınız tüm özellikleri içerir. Talepleri temel uygulamaların ötesinde olanlar için, MAXON çok sayıda, programla tam uyumlu entegre modüller sunar. Modüller ayrı olarak satın alınabilir veya paket içeriği olarak bütünleşik alınabilirler. Mimari ve mühendislik gibi özel endüstriler için MAXON özellikle bu alanlar için fonksiyonlar içeren paket sürümleri tasarlamıştır.

Her tasarımcının gereksinimlerine uygun bir CINEMA 4D muhakkak vardır. CINEMA 4D’nin tüm dünyadaki kullanımı ve üstünliklerini görmek için sayfalarımızda gezinin ardından bir demo sürümü indirin ve bütün bunları kendiniz görün.